Зареєстровані команди

Area_51
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Прізвище тренера Ім’я тренера Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Dokhniak Bohdan Semianchuk Sofiia Kravchyshyn Roksolana-Anastasiia Boyko Natalya 17/04/2018 - 13:33
NULP_Exception
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Lukomskyi Roman Berikashvili Mykhailo Zghoba Mariia 16/04/2018 - 14:43
Marvel
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Pytel Andrey Sydor Marian Faryna Pavlo 12/04/2018 - 23:56
DOT
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Savchuk Dmytro Kopylchak Oleh Kovaliv Taras 12/04/2018 - 21:38
Robotiagi
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Ilechko Roman Ostashchenko Olexey Polishchuk Oleksandr 12/04/2018 - 20:48
AIS-1
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Zghaschchak Chrystyna Shilkov Svyatoslav Mukalov Pavlo 11/04/2018 - 23:36
NULP_Nerdasaurus
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Peleshko Sviatoslav Vovryn Kateryna Butsa Yurii 11/04/2018 - 23:01
G&V
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Прізвище тренера Ім’я тренера Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Tysko Dmytro Shevchyk Vitaliy Pobereyko Petro Shakhovsʹka Nataliya 11/04/2018 - 22:53
BooTyan
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Shavarsky Maxim Shevchuk Igor Tsyapka Severyn 11/04/2018 - 22:45
IoT
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Hurskyi Mykhailo Sapiga Lubomyr Yatsynyk Sviatoslav 11/04/2018 - 18:49
BLUCKAVKA
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Natiahlyi Andrii Filipenko Mykhailo-Ivan Brusentsov Heorhii 10/04/2018 - 13:58
Digimons
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Mokhnii Ihor Cheban Maksym Hunko Vladyslav 09/04/2018 - 15:49
Завтрамени
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Romanchuk Oleksa Kaminskyi Bohdan Khanas Liubomyr 08/04/2018 - 23:54
3Flies
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Padko Oleksandr Vu Mayya Pankiv Ihor 08/04/2018 - 23:24
MYB
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Zhuk Yurii Dzhus Oleksii Shlikhta Volodymyr 08/04/2018 - 19:52
LPNU_NOCODE
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Daliavskyi Vladyslav Manko Anna Popov Andriy 08/04/2018 - 19:30
Dream Team
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Kozii Dmytro Hermaniuk Inesa Mamchur Nazar 07/04/2018 - 21:57
Bermuda_Triangle
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Tymchuk Taras Mudrak Andriy Volianyk Mykola 07/04/2018 - 21:48
Havryky
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Kutna Iryna Lisovskyi Yurii Skliarov Danylo 07/04/2018 - 18:29
CADLogic
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Neznaradko Yaroslav Veretiuk Oleksiy Oheruk Bohdan 07/04/2018 - 12:10
Gde zdes' JavaScript?
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Zityniuk Yurii Siuta Andrii Svystun Anton 06/04/2018 - 16:05
NULP_SLEEPLESS
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Makoveichuk Vitalii Sheleheda Ivan Polianska Anastasiia 06/04/2018 - 10:28
OLNS
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Khudoba Bohdan Kutyuk Orest Berezin Pavlo 06/04/2018 - 10:05
Phoenix
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Прізвище тренера Ім’я тренера Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Gultaichuk Roman Tropets Maksym Toch Rostyslav Tsymbal Yurij 06/04/2018 - 02:01
CAPSLOCK
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Прізвище тренера Ім’я тренера Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Bachynskyi Sviatoslav Morozov Mykola Synytsia Kostiantyn Marusenkova Tetiana 04/04/2018 - 23:07
return 42
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Прізвище тренера Ім’я тренера Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Fedorov Maksym Artyshko Mykola Lys Stepan Vovk Olena 03/04/2018 - 12:04
YoungGophers
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Yavorskyy Valeriy Prusskiy Eugene Sukhovych Viktor 01/04/2018 - 16:18
Wild_Beetroot
Назва ВНЗ Прізвище 1 учасника Ім’я 1 учасника Прізвище 2 учасника Ім’я 2 учасника Прізвище 3 учасника Ім’я 3 учасника Прізвище тренера Ім’я тренера Дата реєстрації
Національний університет "Львівська політехніка" Shakhovska Khrystyna Vilyura Stepan Oseredchuk Volodymyr Shakhovska Nataliya 30/03/2018 - 22:11